Náplasti na chudnutie Mymi Wonder Patch

4,50 €
7,00 €

Popis

Náplasti na chudnutie Mymi Wonder Patch sú veľmi populárne, ich účinky si overilo už viac ako milion zákazníkov z celého sveta. Zaručene si obľúbite tieto vynikajúce pomocníčky v chudnutí, nie len že, Vám napomáhajú spaľovať tuk v oblasti bruška ale aj podporujú metabolizmus. Náplaste môžete využiť v oblasti brucha, stehien, zadku. Náplaste obsahujú účinné zložky, ktoré pochádzajú z prírodných bylín a rastlinných extraktov. 


SOPHORICOSIDE
/ silný extrakt z Japonského stromu z vysokým účinkom pre odbúravanie podkožného tuku /
KOFEÍN
/ ničí celuitídu a prináša telu pružnosť /
CAPSACIN
/ čili extrakt ničí celuitídu a aktivuje bunky / 
KATECHÍN
/ druh prírodného fenolu a antioxidantu - napomáha vpravovaniu účinných látok do tela /


Náplasť MYMI WONDER PATCH aplikujete na požadované miesto na tele , každý druhý deň počas 6-8 hodín. Viditeľné výsledky sa môžu dostaviť už po prvých použitiach, je však vhodné absolvovať mesačnú kúru v počte 15 náplastí. Náplaste sú tenké a priedušné a môžete ich nosiť pod bežným oblečením počas fyzickej aktivity ale i počas spánku.


Návod na použitie : Náplasť zbavte ochrannej vrstvy. Lepiacou plochou nalepte na požadované miesto na tele. Náplasť nenalepujte na otvorené rany. Náplasť dôkladne pritlačte na pokožku a nechajte 2-3 minúty v kľude pre jej dokonalé priľnutie k pokožke. Pri prvých použitiach sa odporúča doba 4-6 hodín , ktorú postupne zvyšujte do 8 hodín. Po odstránení náplaste ošetrite miesto vodou a jemným telovým mliekom.


Jedno balenie obsahuje 5 kusov náplastí MYMI WONDER PATCH v rozmeroch 315x198mm.

 

Poskytovateľ zľavy

Modern Corporation
Hollého 781
019 01 Ilava

0908727602
objednavka.modern@gmail.com

Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok: 8.00 - 16.00

Ako uplatniť kupón

 

- tovar vám bude zaslaný automaticky do 7 pracovných dní od obdržania kupónu, objednávku nie je potrebné vykonávať