Venušine guličky z lekárskeho silikónu

6,99 €
19,90 €

Popis

Zaručene si obľúbite erotickú pomôcku, s ktorou zažijete maximálne uvoľnenie so vzrušujúcim zážitkom. Ženy si doprajú radosť, a muži potešia svoje priateľky touto vynikajúcou pomôckou z príjemného ergonomického tvaru a veľkosti pre jednoduché použitie. Ponúkame Vám na výber z dvoch farieb : ružová, zelená. Využite posilňovanie panvových svalov a vzrušujúce potešenie v jednom.

Venušine guličky väčšina ľudí považuje za erotickú pomôcku, avšak len málokto vie, že slúžia aj ako zdravotná pomôcka. Sú riešením na mnohé zdravotné problémy ako je neplodnosť,stres, inkontinencia,ktorou zvyčajne trpia ženy po pôrode, kedy je oslabené panvové dno . S týmito jedinečnými pomôckami si precvičíte sťahovanie vaginálnych svalov a to je pre Vás a Vaše zdravie veľmi dôležité. Pri stimulácii vaginálneho svalstva dochádza k jeho dráždeniu a ženy sa podvedome snažia guličky vnútri seba udržať. Pri tejto aktivite zatínajú vaginálne svalstvo a svalstvo panvového dna, ktoré týmto spôsobom posilňujú a spevňujú.

Venušine guličky sú duté a nachádzajú sa v nich daľšie kovové guličky, ktoré pri pohyboch narážajú na vonkajšiu guličku a tým vytvárajú vibráciu.Venušine guličky sú vynikajúce pri trénovaní panvového svalstva, je to spojenie zdravého cvičenia a rozkoše.Guličky sú vyrobené zo 100% lekárskeho silikónu, a sú hypoalergénne. Všetky tovary sú balené diskrétne.

V ponuke ružová farba guličiek! 

Poskytovateľ zľavy

Travel Corporation, s. r. o.
SNP
01901 Ilava

0918297658
info@zlavosvet.sk

Otváracie hodiny:
9:00 -15:00

Ako uplatniť kupón

 

- tovar vám bude zaslaný automaticky do 7 pracovných dní od obdržania kupónu, objednávku nie je potrebné vykonávať

- poštovné a balné v rámci SR v cene kupónu