Špeciálna čistiaca guma, ktorá vyčistí všetky ťažko dostupné miesta !

4,99 €
9,99 €

Popis

Určite viete, že najväčší počet baktérií sa nachádza práve v klávesnici Vášho notebooku, počítača alebo telefónu. Máme pre Vás čarovnú čistiacu gumu, ktorá sa dostane aj do miest kam sa Vy nemôžete dostať. S týmto praktickým pomocníkom vyčistíte jednoducho a v priebehu pár sekúnd všetky povrchy, v ktorých sa nachádza nespočetné množstvo baktérií. 

 

Špeciálna čistiaca guma dokonale vyčistí prach a rôzne nečistoty z klávesnice, fotoaparátu, telefónu, ovládaču od televízora a mnohých iných povrchov. Úžasna čistiaca guma ničí akékoľvek baktérie, nečistoty a zbytky z rôznych povrchov vďaka kombinácií viskozity, elasticity a čistiacej formuly. 

 

Pri použití ju stačí pritlačiť na miesto, ktoré chcete vyčistiť a všetky nečistoty sa na ňu prichytia. Po použití čistiacej gumy, ju stačí umyť pod tečúcou vodou a nechať ju uschnúť na suchom mieste. Po vysušení ju môžete používať znovu. Pokiaľ guma zmení svoju farbu už nie je viac použiteľná. Nezanecháva škvrny na rukách ani na čistenom objekte alebo ploche.  

 

Poskytovateľ zľavy

Travel Corporation, s. r. o.
SNP
01901 Ilava

908 727 602
info@zlavosvet.sk

Otváracie hodiny:
9:00 -15:00

Ako uplatniť kupón

 

- tovar vám bude zaslaný automaticky do 7 pracovných dní od obdržania kupónu, objednávku nie je potrebné vykonávať.