Vibrátor vrátane doručenia.

13,90 €
28,99 €

Popis


Dodajte nový šmrc Vášmu intímnemu životu.Máme pre Vás exkluzívnu ponuku s príjemnými spoločníkmi, ktorí Vás zaručene nesklamú. Určite Vás očarí štýlový a originálny dizajn. Títo pomocníci sú vyrobený zo 100 % lekárskeho silikónu a naviac sú vodeodolný. Sú to perfektný majstri v umení milovania, ktorí vám prinesú do života horúce okamihy s maximálnym uspokojením. Určite ich ocenia dámy, ktoré si udržiavajú vysokú kvalitu života. Tiež je tou najlepšou voľbou pre páry alebo milovníkov, ktorí si chcú zlepšiť intímny život. 


Flirting demon 
 Neváhajte a užite si príjemne uspokojenie s vibrátorom, ktorý má 7 vibračných frekvencií. Pri vysokej rýchlosti vibrácií sa nemusíte obávať, že by bol hlučný. Je to tichý spoločník, s ktorým zažijete nové sexuálne skúsenosti. 

 

G- spot SNAP
Svojimi vibráciami dokonale stimuluje ako bod G, ako aj klitoris. Vďaka 30 druhom vibrácií,si môžete vychutnávať príjemnú rozkoš. Rozmery príjemného spoločníka sú  dĺžka 19, 5 cm; šírka 3,2 cm,napájanie 2x AAA batérie (batérie nie sú súčasťou balenia)

Vibrátor Fantasy Bliss

VIbrátor ma 10 funkcií vibrácií pulzácie a stupňovania. Je vyrobený zo 100 % silikónu. Vibrátor Fantasy Bliss je vodeodolný , ľahko spúšťateľný. Fantasyy Bliss má 21,3 cm. 


 

Poskytovateľ zľavy

Travel Corporation, s. r. o.
SNP
01901 Ilava

0918297658
info@zlavosvet.sk

Otváracie hodiny:
9:00 -15:00

Ako uplatniť kupón

 

- tovar vám bude zaslaný automaticky do 7 pracovných dní od obdržania kupónu, objednávku nie je potrebné vykonávať

- poštovné a balné v rámci SR v cene kupónu.