Shamballa náramky za najlepšiu cenu na trhu

1,00 €
6,90 €

Popis

Špeciálne, kvalitné a módne Shamballa náramky, ktoré môžeme popísať slovami ako : mier, pokoj, šťastie. Jeho nosenie prináša majiteľovi pohodu a pokoj, je nielen prekrásnym doplnkom, ale aj prejavom životnej filozofie.  Zakúpiť si môžete i viacero farebných variácií s ktorými ľahko docielite nápaditý módny doplnok. Môže byť aj prekrásny darček pre výnimočných ľudí. Sebavedome ho môžete nosiť presne tak, ako mnohé svetové celebrity. Krásne sa leskne a pri nosení rozžiari vaše zápästie.


Shamballa náramok pre niekoho predstavuje štýlový módny doplnok, pre iných je to však symbol vlastnej duchovnej cesty. Tieto luxusné náramky Vám pomôžu povzbudiť mysel, telo a dušu. Shamballa Vám po vyčerpaní doplní pozitívnu energiu. Prekrásne náramky Shamballa, rôznych farieb, sú vykladané krištáľom. Veľkosť sa dá prispôsobiť pomocou šnúrok, náramok je sadne na každú veľkosť ruky. Stačí si už len vybrať so širokej škály farieb - žltá, zlatá, tmavozelená, žiarivá zelená, zeleno-biela, bielo-modrá, žiarivá modrá, tmavomodrá, farebná, sivá, čierna, fialová, ružová, biela. Červená - vypredaná! 

Poskytovateľ zľavy

Travel Corporation, s. r. o.
SNP
01901 Ilava

0918297658
info@zlavosvet.sk

Otváracie hodiny:
9:00 -15:00

Ako uplatniť kupón

 

- tovar vám bude zaslaný automaticky do 7 pracovných dní od obdržania kupónu, objednávku nie je potrebné vykonávať.

- pri doručení balíka na jednu adresu je možné na kupón s poštovným zakúpiť si neobmedzený počet kupónov bez poštovného.