Luxusná pašmína v rôznych farbách

3,99 €
26,00 €

Popis

Momentálne skladom len čierna farba! 

Zvýraznite svoju krásu originálnou tunelovou pašmínou, v ktorej budete krásna a jedinečná. Je to unikátny kúsok, ktorý určite nesmie chýbať vo Vašom šatníku. Tento trendy doplnok si obľúbili ženy na celom svete. Niet divu, pretože pašmína je vyrobená z jemného materiálu a vynikajúco vyzerá. Doprajte si s radosťou nádherný doplnok v ktorom zaručene nebudete mať konkurenciu. Pre pašmínu je charakteristická ľahkosť, jemnosť, pohodlnosť, a preto ju môžete nosiť celý rok. Pašmína je nádherný kúsok, , ktorý tvorí zaujímavý farebný design je vhodný pre každú ženu. Pašmína je kašmírová vlna, ktorej vlastnosti sú : ľahkosť, mäkkosť, pohodlnosť.Vaše oblečenie sa stane originálne vďaka tomuto jemnému a krásnemu doplnku. Šatky je možné kombinovať ku všetkým druhom oblečenia a pre veľkú škálu farieb može byť Váš outfit každý deň jedinečný. 

rozmer: 180 x 69 cm

zloženie: 90% kašmír a 10% hodváb

 

Pašmina : 

Biela - smotanová biela 

 

Čierna 

 

Červená

 

 

 

Tmavohnedá

 

Silnoružová 

 

Slaboružová 

 

 

 

 

Marhuľková 

 

Zelená 

 

 

 

Tmavomodrá 

 

Ružovo-sivá 

 

Kávová bledohnedá 

 

 

Tunelová pašmina  - v  ponuke máme z každého modelu len 1 ks, preto neváhajte a objednajte si svoj obľúbený kúsok, kým sa nevypredá. Do objednávky je potrebné uviesť, o ktorý variant máte záujem.

 

Poskytovateľ zľavy

Travel Corporation, s. r. o.
SNP
01901 Ilava

908 727 602
info@zlavosvet.sk

Otváracie hodiny:
9:00 -15:00

Ako uplatniť kupón

 

- tovar vám bude zaslaný automaticky do 7 pracovných dní od obdržania kupónu, objednávku nie je potrebné vykonávať

- na jeden kupón s poštovným je možné zakúpiť si ďalšie 3 kupóny bez poštovného v prípade, ak sa tovar doručuje v jednom balíku a na jednu adresu.