Digitálna žehlička a kefa na vlasy 2v1

22,99 €
35,99 €

Popis

Urobte si poriadok s nepoddajnými a rozlietanými vlasmi so žehličkou na vlasy vrátane hrebeňa to bude úplne jednoduché. Uhladený účes jednoducho a bez štiepenia končekov dosiahnete v priebehu pár minút. Má teplotne nastavenie 130 - 200°C. Plynulé nastavenie teploty zabezpečí maximálny komfort pri používaní a zároveň umožní použitie na všetky typy vlasov. Rovné, krásne a hladké, také budú vaše vlasy po použití žehličky s kefou 2v1. 


Použitie: používajte na čisté a umyté vlasy. Vlasy si pred použitím dôkladne rozčešte. Žehlička neslúži na rozčesávanie vlasov. Vyberte prameň vlasov a chyťte ho jednou rukou. Druhou rukou vyžehlite vlasy. Pre ľahšie dosiahnutie žiadaného efektu, nedávajte príliš veľa vlasov. Vytvarujte požadovaný účes, pre dlhší účinok potom naneste lak alebo tužidlo na vlasy.


Upozornenie: Pred uskladnením a prenosom nechajte úplne vychladnúť. Nepoužívajte v mokrom prostredí. Chráňte pred pádom. Chráňte pred deťmi, výrobok nie je hračka. Nerozoberajte, hrozí nebezpečenstvo úrazu el. prúdom a popálenie. V prípade poruchy sa obráťte len  na odborný servis. Používajte len na veci určené. 

 

Poskytovateľ zľavy

Travel Corporation, s. r. o.
SNP
01901 Ilava

0918297658
info@zlavosvet.sk

Otváracie hodiny:
9:00 -15:00

Ako uplatniť kupón

 

- tovar vám bude zaslaný automaticky do 7 pracovných dní od obdržania kupónu, objednávku nie je potrebné vykonávať