Vianočné Led svetielka

4,39 €
10,39 €

Popis

Čarovnú atmosféru Vianoc nepochybne vytvára rozžiarený vianočný stromček. Vianočné svetielka majú zázračnú schopnosť. Rozžiarte svoje bývanie počas vianočných sviatkov a pripomeňte si okúzlujúcu atmosféru za čias, keď ste ešte boli deťmi. Doprajte aj Vašim deťom rozžiarené tváričky zo svetelnej hry vianočných svetielok.

Žiarivé vianočné LED svetielka na Váš stromček alebo domček sú jedinečnou možnosťou ako vyzdobiť svoje okolie počas Vianočných sviatkov. Určite oceníte úspornosť LED svetielok, ktoré spotrebujú len 5 w a ich životnosť je 50 000 hodín. Doprajte si zaručenú kvalitu a bezpečnosť, svetielka majú vysokú svietivosť a farebnú stálosť. LED svetielka sú úsporné a spotrebujú len zlomok elektrickej energie. S vianočnými LED svetielkami ušetríte až 80% spotreby oproti bežným žiarovkám a naviac majú 8 programov svietenia. LED diódy sa nezahrievajú a ihneď po zapnutí poskytujú plný výkon a dokonalú svietivosť.

Neváhajte a zaobstarajte si v predstihu vianočné LED osvetlenie bez predvianočného stresu. Na výber máte z viacerých režimov svietenia a rôznych farieb. Tieto žiarivé a úsporné LED svetielka vykúzlia jedinečnú atmosféru Vášho domova.

Výber farieb svetielok :

studená biela

teplá biela

farebná ( kombinácia farieb: červená, zelená, modrá, teplá biela)

modrá

zelená

ružová

červená

 

 

Padajúce svetlo : 

Pripadá vám každoročná výzdoba stále rovnaká a radi by ste jej dodali nový a očarujúci šmrnc? Práve preto Vám ponúkame originálnu svetelnú dekoráciu "Snowfall" so svetelným efektom sneženia. Vďaka LED diódam v pozdĺžnom tvare vytvoria dojem skutočných padajúcich vločiek z oblohy.  Vychutnajte si vďaka tejto svetelnej dekorácií jedinečný večer a nalaďte sa na pravú vianočnú atmosféru. V balení je 8 ks dlhých 30 cm alebo 50 cm .

 

Poskytovateľ zľavy

Travel Corporation, s. r. o.
SNP
01901 Ilava

908 727 602
info@zlavosvet.sk

Otváracie hodiny:
9:00 -15:00

Ako uplatniť kupón

 

- tovar vám bude zaslaný automaticky do 14 pracovných dní od obdržania kupónu, objednávku nie je potrebné vykonávať.

Objednávku s doručením do Vianoc je potrebné uhradiť do 19.12.2018! 

- pri doručení balíka na jednu adresu je možné na kupón s poštovným zakúpiť ďalšie dva kupóny bez poštovného.