Metalické tetovanie

3,90 €
8,50 €

Popis

Predstavujeme Vám hit tohto leta!

Užívajte si vôňu leta, s ktorou samozrejme spájame opálenú a odhalenú pokožku. Oživte a rozjasnite svoju pokožku týmto hitom, ktorý si získal priazeň mnoho celebrít. Vďaka originalite a dočasnosti je tento californský hit veľmi obľúbený.

Metalické tetovanie je známe ako novodobá vychytávka, ktorú si obľúbili takmer všetky celebrity. Môžete si ním ozdobiť ktorúkoľvek časť tela. Vďaka rozmanitým obrazcom a odtieňom farbieb vyniknete v každom prostredí ako bohyňa leta.

Veľkou výhodou a odlišnosťou od klasického tetovania je, že je len dočasné. Každý nový týždeň možete zažiariť novou originalitou a jedinečnosťou.

Aplikovanie tetovania je veľmi jednoduché a pohodlné. Proces tetovania je rýchly a bezbolestný. Stačí vystrihnúť ľubovolnú vzorku tetovania a umiestniť ju na požadované miesto na tele motívom nadol. Pomocou mokrej handričky alebo hubky tetovanie navlhčite a nechajte uschnúť. Po asi 30 sekundách môžete odstrániť podkladový papier. Môžete sa pýšiť a tešiť z Vášho nového imidžu.

Tetovanie by Vám malo vydržať približne 4 - 6 dní. Pokiaľ chcete aby Vám vydržalo čo najdlhšie mali by ste sa vyhýbať mydlám, krémom a pleťovej vode. Tetovanie je vodeodolné, takže pokojne môžte ísť aj plávať.

Poskytovateľ zľavy

Travel Corporation, s. r. o.
SNP
01901 Ilava

908 727 602
info@zlavosvet.sk

Otváracie hodiny:
9:00 -15:00

Ako uplatniť kupón

 

Tovar vám bude zaslaný automaticky do 7 pracovných dní od obdržania kupónu, objednávku nie je potrebné vykonávať