Spätné zrkadlo s kamerou vrátane doručenia

29,99 €
79,00 €

Popis

So spätným zrkadlom vrátane kamery si teraz natočíte a uvidíte všetko, čo budete chcieť. Táto vynikajúca pomôcka je ideálna pre všetkých, ktorí sa chcú za nízku cenu poistiť proti prípadným komplikáciám, ktoré môžu zastihnúť každého vodiča.

 

Majte prehľad o všetkom vďaka spätnému zrkadlu so vstavanou kamerou. Vďaka tejto jedinečnej novinke budete mať všetko pod palcom. Uvidíte čo sa bude diať pred Vami, za Vami aj vedľa Vás. Je veľa vecí, ktoré si musíte ako zodpovedný šofér všímať so spätným zrkadlom s kamerou bude jazda autom pohodlná a bezpečná.

 

 

Veľký displej a zrkadlo v jednom je svojím tvarom a použitím prakticky neviditeľná pre okolie, inštalácia kamery je veľmi jednoduchá a to pomocou 2 pripínacích vysoko odolných gúm. Veľkou výhodou je G-Senzor, ktorý plní dôležitú úlohu. Napomáha kamere rozpoznať nehodu, kedy okamžite uzamkne aktuálne video, aby nedošlo k premazaniu pomocou časovej slučky.Poslúži nie len pri neočakávaných udalostiach, ale napríklad aj pri zázname jazdy žiaka autoškoly.

 

Poskytovateľ zľavy

Travel Corporation, s. r. o.
SNP
01901 Ilava

0918297658
info@zlavosvet.sk

Otváracie hodiny:
9:00 -15:00

Ako uplatniť kupón

 

- tovar vám bude zaslaný automaticky do 7 pracovných dní od obdržania kupónu, objednávku nie je potrebné vykonávať.