Sťahovací pás Vám zabezpečí štíhli pás v priebehu pár sekúnd

8,99 €
22,00 €

Popis

Vykúzlite si okamžite štíhli driek bez zbytočnej driny a starostí. So sťahovacím pásom to nebude viac problém. Váš driek vyformuje do krásnej ženskej siluety. Zoštíhľujúci pás opticky zmenší Váš telesný objem. Je diskrétny pod každým kusom oblečenia.

Určite oceníte sťahovaciu vlastnosť pásu, vďaka ktorej bude Vaša postava vyzerať štíhlejšie ale aj daľšiu dôležitú vlastnosť, ktorou je posilňovanie brušného svalstva, je aj zaručenou oporou pre chrbát. Je vhodný pri športe ale aj na každodenné nosenie.

Pás využíva metódu dvojitej kompresie, môžete si ho nastaviť a prispôsobiť tvaru Vášho tela. Po nasadení pásu, stiahne Váš driek a brucho, podporí chrbticu a Vaše telo bude vyformované a vystreté.

Tento zázračný pomocník je ideálny pre tých, ktorí sa nevedia zbaviť nadbytočného tuku na bruchu. Je aj rýchlym riešením pre ženy po pôrode ako aj pre mamičky, ktoré potrebujú oporu chrbtice pri nosení dieťatka.

Veľkou výhodou je aj, že pás umožňuje pokožke dýchať. Je vynikajúci doplnok pri cvičení, jóge, bicyklovaní alebo pri plnení každodenných úloh.

Na výber z veľkostí: S/M a L/XLPoskytovateľ zľavy

Travel Corporation, s. r. o.
SNP
01901 Ilava

0918297658
info@zlavosvet.sk

Otváracie hodiny:
9:00 -15:00

Ako uplatniť kupón

 

- tovar vám bude zaslaný automaticky do 7 pracovných dní od obdržania kupónu, objednávku nie je potrebné vykonávať