Organizér na šperky a Organizér na šatky

1,00 €
4,99 €

Popis

Nemôžete sa zbaviť večného neporiadku vo Vašich šperkoch a šatkách ? Vždy chaoticky hľadáte rôzne naušnice, náhrdelníky alebo iné doplky, ktoré sa Vám kade-tade povaľujú po byte? Máme pre Vás jednoduché riešenia, s ktorými viac nebudete musieť hľadať Vaše šperky a šatky ale budete ich mať prehľadne uložené.

 

Organizér na šperky 

Praktický a dizajnový organizér na šperky má tvar šiat a môžete si ho dať na závesné ramienko, ktoré môžete kamkoľvek umiestniť. Jednoducho a rýchlo roztiedite Vaše šperky a môžte si úžívať bezstarostný poriadok.

Určite oceníte využitie organizéru ako úžasného obojstraného riešenia pre uloženie Vašich šperkov, módnych doplnkov a kozmetiky. Priehľadné vrecúška na prednej strane slúžia na uloženie naušníc, prsteňov, náramkov, hodiniek, a iných drobností. Na zadnej strane sú umiestnené pútka na zavesenie náhrdelníkov, opaskov, šálov a veľa ostatných vecí. Veľkou výhodou je maximálne využitie priestoru. Vaša zbierka šperkov je Vám odteraz ľahko dostupná. Rýchlo a bezproblémovo teraz nájdete každý potrebný kúsok, ktorý práve hľadáte k Vášmu outfitu.

 

 

 

Organizér na šatky : 

. Máte radi všetko na poriadku, len v tých šatkách sa nikdy neviete orientovať? Závesný organizér je jednoduchý, ale dômyselný systém, ktorý udrží vaše šatky v perfektnom poriadku, každá šatka bude mať odteraz svoje miesto. Organizér si môžete navliecť na závesné ramienko a šatky na ňom budete mať prehľadne uložené. Jednoducho a rýchlo roztiedite Vaše šatky a môžete si úžívať bezstarostný poriadok

 

Poskytovateľ zľavy

Travel Corporation, s. r. o.
SNP
01901 Ilava

0918297658
info@zlavosvet.sk

Otváracie hodiny:
9:00 -15:00

Ako uplatniť kupón

 

- tovar vám bude zaslaný automaticky do 7 pracovných dní od obdržania kupónu, objednávku nie je potrebné vykonávať