Plyšáci, ktorých milujú všetky deti

4,99 €
9,99 €

Popis

Odteraz sa môžete zabaviť s vašimi obľúbenými rozprávkovými hrdinami. Vyberte si toho svojho a rozosmejte svoje ratolesti aj seba. Dobrodružstvá, ktoré plyšové postavičky prežívajú, môžu odteraz s nimi zažívať aj vaše deti. Úžasné plyšové postavičky potešia všetkých drobcov. Je ideálnym darčekom pre deti v každom veku.Na výber máte širokú ponuku plyšových hračiek – stačí si už len vybrať.

 

Mimoni

Roztomilých malých zábavných mimonov si zamiloval každý. Poznajú ich nie len deti ale aj dospelí vďaka megaúspešného animovaného kinohitu. Sú žltí, blázniví a milujú srandu. Užite si ju preto s nimi aj vy! Rozmery 11 cm. 

 

Snehuliak Olaf

Jedinečný Olaf z Ľadového kráľovstva, ktorý má rád vrelé objatia určite poteší Vás aj Vaše ratolesti.S plyšovým snehuliačikom Olafom sa môžete veselo hrať alebo sa k nemu v noci pritúliť. Malý snehuliak má rozmery 22 cm. V ponuke z rôznych farieb -biela, ružová, modrá a šedá. Veľký snehuliak má 28 cm v bielej farbe.

 

Macík Mr. Beana. Najznámejšie medvedík na svete, legenda a niekoľkonásobný šampión v roztomilosti môže teraz byť súčasťou aj vašej postele. Legendárny macko, ktorý je najlepším priateľom pána Beana môže byť aj Vaším priateľom.  Rozmer cca 24 cm 

 

 

Medvedí čmeliačik Brumda

Obľúbená rozprávková postavička - spievajúci včelí medvedík Brumda, ktorý po stlačení bruška spieva pesničky.Medvedí čmeliačik Brumda z kreslenej rozprávky Príbehy včelích medvedíkov poteší všetkých malých. 

Dráčik

Veľmi známy dráčik z rozprávky Ako vycvičiť draka je roztomilým spoločníkom každej malej ratolesti. Rozžiarí očká a poteší Vaše deti v každej situácií. Dráčik je vo fialovej farbe.

 

Nahnevaní vtáci

Čo takto sa zabaviť s vašimi obľúbenými hrdinami? Exkluzívne plyšové hračky zo známej počítačovej hry ale dokonca už aj z rozprávky si Vás určite získajú na prvý pohľad.Plyšové hračky sa preslávili vďaka najúspešnejšej mobilnej aplikácii všetkých čias, musíte ich mať doma!

Plyšové hračky, ktoré pôsobia nahnevane ale predsa veľmi milo, určite potešia fanúšikov tejto hry ale aj deti a dospelých. Plyšové hračky sú vyrobené z jemného plyšu a sú veľmi príjemné na dotyk. Stanú sa pre Vás skvelými hračkami alebo dekoráciou na Vašu poličku, posteľ. Vhodné sú aj ako darčeky pre Vaše ratolesti, priateľov alebo známych.

Nahnevaní vtáci stlačením bruška začnú hrať. S týmito hračkami sa zabaví celá rodina. Aj keď nahnevaní vtáci vyzerajú naštvane sú naozaj milý a prítulný. Nepremeškajte skvelú ponuku a vyčarte svojim deťom alebo priateľom úsmev na tvári. Plyšové hračky sa preslávili vďaka najúspešnejšej mobilnej aplikácii všetkých čias, to musíte mať doma!

Tatko ŠMOLKO 

 

VILKO najlepší kamarát Včielky Maji 

 

 

Tom - nerozlúčiteľný parťák Jerryho 

 

Veselí roztomilí FURBÍCI

Na výber z piatich farieb : modrá, žltá, fialová, ružová, červená

 

Mačička KITTY

 

Poskytovateľ zľavy

Travel Corporation, s. r. o.
SNP
01901 Ilava

0918297658
info@zlavosvet.sk

Otváracie hodiny:
9:00 -15:00

Ako uplatniť kupón

 

- tovar vám bude zaslaný automaticky do 7 pracovných dní od obdržania kupónu, objednávku nie je potrebné vykonávať

Pri objednávke 2 a viac kusov akejkoľvek hračky z tejto ponuky, mini mimoň Vám bude doručený automaticky ako darček :-)