Náhradné hlavice ORAL B

6,59 €
13,80 €

Popis

Viete, že najdôležitejšia je zubná hygiena. Doprajte si krásne a biele zuby bez veľkej námahy. Vďaka hlaviciam na elektrickú zubnú kefku sa stanú Vaše zuby do hĺbky čisté a bez zubného povlaku. 3D techonológia Vám zaručí čistiaci účinok oveľa vyšší ako pri čistení klasicou zubnou kefkou. Vďaka správnej prevencii a kvalitnej starostlivosti o Vaše zuby môžete predísť nepríjemným návštevám u zubného lekára.

Najväčšou výhodou elektrickej zubnej kefky je, že skracuje čas čistenia, pretože čistiaci účinok je oveľa vyšší ako pri čistení klasickou zubnou kefkou. Jej jednoduché použitie spočíva v postupnom prikladaní na dostupné plôšky zubov. Ľahkosť ovládania elektrickej zubnej kefky môže najmä u detí vzbudzovať záujem a hravosť a tým ich lákať k čisteniu zubov. Elektrická zubná kefka je takisto dobrou alternatívou pre starších a znevýhodnených ľudí.

Medzi ďalšie výhody hlavíc oral B môžeme zaradiť aj to, že udržujú zuby prirodzene biele a zbavujú ich zubného povlaku. Určite oceníte aj čistenie do hĺbky aj na zle prístupných miestach.

Poskytovateľ zľavy

Travel Corporation, s. r. o.
SNP
01901 Ilava

908 727 602
info@zlavosvet.sk

Otváracie hodiny:
9:00 -15:00

Ako uplatniť kupón

 

- tovar vám bude zaslaný automaticky do 7 pracovných dní od obdržania kupónu, objednávku nie je potrebné vykonávať

- poštovné a balné v rámci SR  v cene kupónu.