Nádobky na varenie vajíčok

3,99 €
16,90 €

Popis

Vychutnajte si revolučné varenie vajíčok bez toho, aby ste museli šúpať škrupinu. Varenie vajíčok nikdy nebolo jednoduchšie a rýchlejšie ako s touto unikátnou novinkou - Eggies. Pripravte si vajíčkové šalaty, obložené misy alebo si len nakrájajte vajíčko na tanier a to bez zbytočného neporiadku na kuchynskejj linke.

Veľkou výhodou je, že aj začiatočník zvládne ľahko a hravo prácu s Eggies a pripraví perfektné vajíčka na tvrdo. Vajíčka jednoducho nalejete do nádobky Eggies a uvaríte vo vode. So špeciálnymi varnými nádobkami, ktoré znášajú teplo vriacej vody, sa stane Vaše varenie bezpečne a naozaj spoľahlivé.

Určite ušetríte veľmi veľa času, pretože nieje potrebné vajíčko odďeľovať od škrupiny a hneď po uvarení nemusíte viac čakať na vychladnutie vajíčka. Perfektným tvarom vajíčka sa odteraz môžete pochváliť pred svojou rodinou alebo priateľmi a bez obáv, že Vám kúsky vajíčka zostanú prilepené na škrupine. Varné nádobky sú vhodné aj do umývačky riadu.

Naozaj oceníte viacúčelovosť nádobiek Eggies, s ktorými si môžete pred varením vajíčka osoliť, okoreniť alebo pridať ľubovolné ingrediencie ako sú bylinky, syr, cibuľa a iné. Určite využiteľná možnosť je, že si môžete dať uvariť iba vaječné bielka a žĺtka si odložiť do chladničky napríklad na prípravu majonézy. Alebo v opačnom prípade ak máte radšej žĺtka, môžete si uvariť v jednej nádobke hneď dve.

Doprajte si jedinečné a revolučné nádobky na uľahčenie Vášho života.

 

 

Poskytovateľ zľavy

Travel Corporation, s. r. o.
SNP
01901 Ilava

0918297658
info@zlavosvet.sk

Otváracie hodiny:
9:00 -15:00

Ako uplatniť kupón

 

- tovar vám bude zaslaný automaticky do 7 pracovných dní od obdržania kupónu, objednávku nie je potrebné vykonávať