Chladiaci uterák - nenahraditeľný pomocník v horúcich letných dňoch

2,99 €
10,90 €

Popis

Predstavujeme Vám hit tohto leta, s ktorým zažijete chladivé osvieženie v priebehu pár minút. Chladiaci uterák Vás príjemne schladí na tvári, krku, ramenách, ale aj na ostatných častiach tela. Chladiaci efekt je dosiahnutý technologickým spracovaním textilných vlákien, a nie chemickou reakciou.Uterák je schopný udržiavať teplotu až o 25 ° C nižšiu ako je teplota tela a naviac Vám dodá dlhotrvajúci chladiaci účinok, ktorý pôsobí 2-4 hodiny. Doprajte si osviežujúci a príjemný pocit počas horúceho leta, pri náročnej fyzickej záťaži, pri športe ale aj pri odpočinku na slnku. Uľaví Vás od horúčavy a zároveň schladí spálenú kožu. 
Použitie uteráka je veľmi rýchle a jednoduché, stačí ho namočiť do vody, vyžmýkať, a pár krát napnúť. Uterák môžete využiť na schladenie každej časti tela a môžete si užívať chladivý pocit. Určite ho ocenia športovci počas celej sezóny, ľudia pracujúci vonku, tehotné ženy, ale aj každý človek, ktorý nemôže vydržať letné horúčavy. Je vhodný aj pre seniorov a malé deti, ktoré trpia zníženou termoreguláciou, osobám so zvýšením rizikom srdcových problémov a trpiaci vysokým tlakom, pre ženy trpiace návaly tepla. Celkový rozmer uteráka je 85x35 cm.
Vybrať si môžete z troch krásnych farieb : modrá, zelená, ružová. 

Poskytovateľ zľavy

Travel Corporation, s. r. o.
SNP
01901 Ilava

0918297658
info@zlavosvet.sk

Otváracie hodiny:
9:00 -15:00

Ako uplatniť kupón

 

- tovar vám bude zaslaný automaticky do 7 pracovných dní od obdržania kupónu, objednávku nie je potrebné vykonávať

- na jeden kupón s poštovným je možné zakúprť daľšie 3 kupóny bez poštovného v prípade ak tovar bude doručovaný v jednom balíku na jednu adresu.