Hovoriaci kocúrik, tablet, mobil, mini spievajúci kocúrik

5,59 €
19,90 €

Popis

Jedinečný darček pre Vaše dieťa. Môžete si vybrať variantu, ktorá sa Vám najviac páči. Originálny kocúrik Talking Tom je hitom medzi hračkami, s ktorým si užijete veľa zábavy Vy aj Vaše deti. Získajte túto jedinečnú hračku a potešte svoje ratolesti.  Spievajúci Tom - mini, Detský tablet Talking Tom alebo rozprávajúci mobil Talking Tom.     

 

 

 

 

Detský tablet Talking Tom

Doprajte Vašim deťom úžasnú novinku na trhu. Kúzelný detský tablet zopakuje všetky slová, ktoré mu poviete. S tabletom Vaše dieťa bude správne vyslovovať a hovoriť, pretože je ako zrkadlo hlasu. Vaše dieťa sa rýchlejšie naučí rozprávať po anglicky a zistí kde robí chyby a to všetko hravou formou. Talking Tom je úžasná interaktívna aplikácia známa z mobilných telefónov alebo tabletov. Práve teraz je táto aplikácia vložená do jedinečného tabletu pre Vaše ratolesti.

 

Mobil Talking Tom

V detskom telefóne je nahratých 9 celých rozprávkových príbehov, 9 detských pesničiek, 5 klasických pesničiek známych interpretov, 3 uspávanky a 5 veselých melódií na spievanie. Telefón obsahuje 12 dotykových tlačidiel a 3 možnosti zvukov klávesnice. Rozmer detského telefónu Talking Tom je ako klasický Samsung Galaxy S3. Detský telefóon je iba hračka, nie je to skutočný mobilný telefón, takže sa nemusíte obávať o Vás účet. Telefón je na baterky 3 x AA ( baterky nie sú súčasťou balenia).

 

Spievajúci Talking Tom - MINI

S týmto kocúrikom sa určite nudiť nebudete. Talking Tom rozosmeje a zabaví všetkých. So spievajúcim Talking Tomom mini pri rôznych návštevách alebo rodinných podujatiach sa už nikdy nestane, že by zostalo ticho. Pobavia sa deti aj dospelí. Zabávajte sa a hrajte, veď v každom z nás je stále malý kus dieťata.

Poskytovateľ zľavy

Travel Corporation, s. r. o.
SNP
01901 Ilava

0918297658
info@zlavosvet.sk

Otváracie hodiny:
9:00 -15:00

Ako uplatniť kupón

 

- tovar vám bude zaslaný automaticky do 7 pracovných dní od obdržania kupónu, objednávku nie je potrebné vykonávať