Power bank - prenosná nabíjačka vrátane doručenia

5,99 €
19,90 €

Popis

Plánujete ísť na výlet, stanovačku, opekačku, festival alebo cestovanie, kde nebudete mať možnosť pripojenia na elektrickú energiu? Predstavujeme Vám pohotovostnú nabíjaciu batériu, ktorá Vám umožní dobitie mobilného telefónu v prípade, že nemáte nabíjačku po ruke alebo pripojenie k elektrickej sieti.

Často sa Vám stalo, že práve v najnevhodnejšej chvíli sa Vám vybil mobilný telefón, keď ste ho najviac potrebovali? Máme pre Vás jedinečné riešenie. Je to výborný a jedinenčný pomocník v prípade núdze, keď súrne potrebujete použiť Váš mobilný telefón, tablet, fotoaparát alebo iné zariadenie v situácii keď Vám už hlási slabú batériu.Táto pohotovostná nabíjačka Vám umožní nabíjať Vaše zariadenia aj bez pripojenia elektrickej energie.

Doma si ju môžte nabiť, a v prípade potreby nabitia len jednoducho pripojíte zariadenie, ktoré chcete dobiť. Táto unikátna novinka obsahuje dva USB otvory, prvým slúži na samodobíjanie a druhý je na nabíjanie pripojeného zariadenia. Kábel je súčasťou balenia.

Doba nabíjania nabíjačky power bank je približne 3 - 4 hodiny. Mobilný telefón nabije asi za 1 hodinu, závisí od druhu batérie. 2600 mAh. 

 

Poskytovateľ zľavy

Travel Corporation, s. r. o.
SNP
01901 Ilava

908 727 602
info@zlavosvet.sk

Otváracie hodiny:
9:00 -15:00

Ako uplatniť kupón

- tovar vám bude zaslaný automaticky do 7 pracovných dní od obdržania kupónu, objednávku nie je potrebné vykonávať