Najčastejšie kladené otázky

Kedy Vám príde kupón?

Kupón nájdete v sekcii Moje nákupy, taktiež Vám kupón zašleme na Vami uvedenú mailovú adresu. V prípade, že platíte kartou voucher Vám bude doručený okamžite. Ak platíte inernetbankingom alebo vkladom na účet voucher Vám zašleme nasledujúci pracovný deň po pripísaní peňazí na náš účet.

Ako si uplatníte kupón?

Kupón je potrebné uplatniť si priamo u poskytovateľa zľavy, odporúčame uplatnenie ihneď po zakúpení vzhľadom na to, že kupón má obmedzenú platnosť. Uplatnenie kupónu je tiež definované pri každej akcii. Jednotlivé akcie môžu mať rôzne formy uplatnenia kupónu.

Je Váš nákup bezpečný?

Nákup prostredníctvom stránky zlavosvet.sk je maximálne bezpečný a všetky operácie prebiehajú na zabezpečených platobných bránach jednotlivých bánk. Naša spoločnosť nemá k Vašim údajom prístup.

Dokedy má Váš kupón platnosť?

Platnosť kupónu je udaná pri každom kupóne a pri každej akcii jednotlivo a kupón je potrebné uplatniť v čase jeho platnosti. Odporúčame uplatiť si kupón ihneď po jeho zakúpení.

Zadali ste pri platbe nesprávny variabilný symbol?

V prípade, že zadáte pri platbe nesprávny variabilný symbol, Vašu platbu bohužiaľ neviem spárovať s jednotlivou akciou, preto Vám bude platba vrátená na Váš bankový účet. Pokiaľ ste prišli na to, že ste pri platbe zadali zlý variabilný symbol prosím kontaktujte nás.

Chcete vrátiť zakúpený tovar?

Ak Vám tovar z nejakého dôvodu nevyhovuje, alebo nie ste s ním spokojný je možné ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu. Taktiež je možné stornovať nevyužitý kupón v rámci 14 dní.